Biyomalzemeler
Biyosensörler
Diagnostik kitler
Nanotıp uygulamaları
Kanser: Sinerjistik terapi ajanları
Doku mühendisliği
Kontrollü ilaç salımı ve ilaç hedefleme
Ortopedi araştırmaları
Biyoteknoloji / Biyoproses mühendisliği
Nükleik asit araştırmaları
Enzim ve nanozim araştırmaları
Mikro- ve nano-robotlar
Bakteri ve virüs araştırmaları
Biyouyumluluk
Görüntüleme yöntemleri
Güncel Duyurular

 Biyomühendislik anabilim dalı yüksek lisans öğrencisi Berkay KÖSE'nin Prof. Dr. İbrahim VARGEL danışmanlığındaki "GRAFEN/GELMA/PCL SİNİR KONDUİTİ KULLANARAK ELEKTRİKSEL STİMÜLASYONUN NÖRONAL HÜCRE DAVRANIŞLARI ÜZERİNE ETKİSİNİN ARAŞTIRILMASI" başlıklı tez sunumu 08.04.2024 tarihinde saat 09:00'da Kimya Mühendisliği Bölümü seminer salonunda gerçekleşecektir.

Prof. Dr. Victoria Sarafian'ın (Filibe Tıp Üniversitesi) "Moleküler ve refeneratif tıp projeleri ve işbirliği fırsatları" konu başlıklı sunumu 2 Nisan 2024 tarihinde saat 14:00'te Kimya mühendisliği bölümü D6 sınıfında gerçekleşecektir. Detaylar için tıklayınız

 Ulusal Chung Hsing Üniversitesi "Doku mühendisliği ve rejeneratif tıp" temalı doktora programı başvuru ilanı için tıklayınız 

 TÜBİTAK 1004 "Sağlıklı Yaşam İçin Yeni Nesil Biyomalzeme Teknolojileri Araştırma Ağı" projesinde görevlendirilmek üzere Yüksek Lisans ve Doktora bursiyerleri aranmaktadır. Detaylar için tıklayınız. 

ITN-MSC Avrupa projesi "Rebone" kapsamında (proje genel olarak biyoaktif cam ve seramik malzemelere odaklanıyor.) PhD çağrısı. Detaylar için tıklayınız. 

 Öğrenciler ve danışmanlar için hazırlanan, kayıt ve ders seçim süreciyle ilgili açıklamaları içeren kılavuza ulaşmak için tıklayınız.

Biyomühendislik A.B.D. 2023-2024 Bahar Dönemi Haftalık Ders Programı yayınlanmıştır. 

ÖNEMLİ DUYURU!! Yazı işleri ve evrak/tutanak teslimi işleyişi hakkında duyuru için lütfen tıklayınız.

TEZ SAVUNMASI YAPACAK ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE!! Lütfen tıklayarak bilgilendirmeyi okuyunuz!