Öğretim Üyeleri

Prof. Dr. Menemşe Gümüşderelioğlu

(Anabilim Dalı Başkanı)

menemse@hacettepe.edu.tr

Kimya Mühendisliği Bölümü 

Prof. Dr. Petek Korkusuz

petek@hacettepe.edu.tr

Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji ABD

Prof. Dr. Feza Korkusuz

feza.korkusuz@hacettepe.edu.tr

Tıp Fakültesi Spor Hekimliği ABD

Prof. Dr. Adil Denizli

denizli@hacettepe.edu.tr

Kimya Bölümü 

Prof. Dr. Kezban Ulubayram

ukezban@hacettepe.edu.tr

Eczacılık Fakültesi Eczacılık Temel Bilimleri ABD

Prof.Dr. İbrahim Vargel

ivargel@hacettepe.edu.tr

Tıp Fakültesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ABD

Prof. Dr. Serdar Abacı

sabaci@hacettepe.edu.tr

Kimya Bölümü 

Prof. Dr. Ayşe Kevser Özden

aysekevser.ozden@hacettepe.edu.tr

Tıp Fakültesi Tıbbi Biyoloji ABD

Prof. Dr. Yeşim Sağ Açıkel

yesims@hacettepe.edu.tr

Kimya Mühendisliği Bölümü 

 

Prof. Dr. Nihal Aydoğan

anihal@hacettepe.edu.tr

Kimya Mühendisliği Bölümü 

Prof. Dr. Mehmet Ali Onur

mali@hacettepe.edu.tr

Biyoloji Bölümü 

Prof. Dr. Selma Mutlu

smselma@hacettepe.edu.tr

Kimya Mühendisliği Bölümü 

Prof. Dr. Hülya Yavuz Ersan

hyavuz@hacettepe.edu.tr

Kimya Mühendisliği Bölümü 

Prof. Dr. Süleyman Ali Tuncel

atuncel@hacettepe.edu.tr

Kimya Mühendisliği Bölümü 

Prof. Dr. Arlin Serpuhi Kiremitçi

arlin@hacettepe.edu.tr

Diş Hekimliği Fakültesi Restoratif Diş Tedavisi ABD

Prof. Dr. Necdet Sağlam

saglam@hacettepe.edu.tr

Nanoteknoloji ve Nanotıp ABD

Prof. Dr. Handan Yavuz Alagöz

handany@hacettepe.edu.tr

Kimya Bölümü 

Prof. Dr. Bora Maviş

bmavis@hacettepe.edu.tr

Makina Mühendisliği Bölümü 

Prof. Dr. Lokman Uzun

lokman@hacettepe.edu.tr

Kimya Bölümü 

Doç. Dr. Halil Murat Aydın

hmaydin@hacettepe.edu.tr

Çevre Mühendisliği Bölümü 

Doç. Dr. Çağatay Karaaslan

cagatayk@hacettepe.edu.tr

Biyoloji Bölümü 

Doç. Dr. Ömür Çelikbıçak

omurce@hacettepe.edu.tr

Kimya Bölümü 

Doç. Dr. Selis Önel

selis@hacettepe.edu.tr

Kimya Mühendisliği Bölümü 

Doç. Dr. Memed Duman

memi@hacettepe.edu.tr

Nanoteknoloji ve Nanotıp ABD

Doç. Dr. Eda Çelik Akdur 

edacelik@hacettepe.edu.tr

Kimya Mühendisliği Bölümü 

Dr. Öğr. Üyesi Işıl Gerçek Beşkardeş

isilg5@hacettepe.edu.tr

Kimya Mühendisliği Bölümü 

 

Ders Programı Akademik Takvim Fen Bilimleri Enstitüsü HÜ Kütüphaneleri Ders Kataloğu Eposta Sistemleri İletişim

 

Hacettepe Üniversitesi Biyomühendislik A.B.D. 

06800 Beytepe/ANKARA